Pracownik magazynu/Błonie

InterKadra Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Błonie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa
Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Numer referencyjny: PMA/1016/BŁO
Miejsce pracy: Błonie, ul. Batorego

Zadania:

• przyjmowanie / wydawanie materiałów oraz zapasów do/z magazynu

• odbieranie wyrobów gotowych z linii produkcyjnych

• dostarczanie komponentów z magazynu na linie produkcyjne

• przestrzeganie zasad organizacji pracy w magazynie

• dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów w magazynie

Wymagania:

• aktualne uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

• dobra sprawność fizyczna

• sumienność i zdyscyplinowanie

• komunikatywność

• doświadczenie w pracy z wykorzystaniem wózka widłowego

Oferujemy:

• pełne przeszkolenie do wykonywania zadań na stanowisku pracy

• bezpłatny transport do/z miejsca pracy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (agencja pracy)

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, nie zwlekaj – już teraz prześlij nam swoje CV.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.
W temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny stanowiska.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych
Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.