Pracownik magazynu - Bielany Wrocławskie

Human Pro Sp. z o.o.

Wrocław, 50-032, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:
proste prace magazynowe;
pomoc przy inwentaryzacji;
metkowanie towarów;
składanie kartonów;

Wymagania

-ukończone 18 lat;
-zdolności manualne;
-dyspozycyjność w godz: 8-17, sobota 8-16;
-mile widziane osoby uczące się;
-chęć do pracy;
-rzetelność i sumienność;
-wysoka motywacja do pracy;

Oferujemy:
- zatrudnienie tymczasowe od 01.07.2016,
-pracę na rzecz lidera rynku;
-wynagrodzenie w wysokości 12 zł/h netto,
-bezpłatny transport z dzielnicy Krzyki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą doradztwa personalnego i Agencją Pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta