pracownik magazynu (bez uprawnień)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla Firmy zlokalizowanej na Bielanach Wrocławskich poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko: pracownik magazynu ( dodatkowe uprawnienia  nie są wymagane).

Nr ref.: 26857
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie podstawowych prac magazynowych
  • rozkładanie towarów
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie
  • etykietowanie

Oczekiwania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • sumienność
  • staranność

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie  + premie
  • bezpłatny transport (m.in. z Trzebnicy, Oleśnicy, Wrocławia, Oławy, Brzegu, Strzelina, Jawora, Legnicy, Chojnowa, Świdnicy, Wałbrzycha, Dzierżoniowa, Bielawy)
  • dodatkowe benefity m.in obiad za 1 zł, prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)