Pracownik magazynu bez uprawnień - 2 zmiany!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Aktualnie dla naszego Klienta zlokalizowanego w Strykowie poszukujemy osób chętnych do pracy na na stanowisku:

Randstad to jedna z czołowych Agencji Pracy na polskim rynku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z obszaru Human Resources w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji oraz doradztwa personalnego.

Nr ref.: 41311
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie zamówień
  • rozkładanie towaru
  • prace porządkowe
  • praca ze skanerem

Oczekiwania:
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • chęć pracy na 2 zmiany

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • konkurencyjne wynagrodzenie – 13,50 brutto/godzinę
  • system premiowy
  • bezpłatny transport z Łodzi
  • miła atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)