Pracownik Magazynu - 7 godz dziennie - 3000 zł - KOWALE koło GDAŃSKA

HR Global Group Sp. z o.o.

Kowale k. Gdańsk, pomorskie

HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Miejsce pracy: Kowale k. Gdańsk

Dla naszego klienta, firmy z branży kurierskiej, poszukujemy:

Pracowników Magazynu

Miejsce pracy: KOWALE, okolice GDAŃSKA

Zakres obowiązków:

• Rozładunek/załadunek samochodów

• Sortowanie przesyłek

• Skanowanie przesyłek

• Inne proste prace magazynowe

Oferujemy:

• Zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną

• Praca od poniedziałku do piątku,

• Sam możesz zdecydować w jakich godzinach, w jakiej porze dnia chcesz pracować.

•Praca w godzinach nocnych 01:00 - 08:00 lub praca w godzinach popołudniowych 13:30 - 19:00 lub 15:30 - 19:00. Możesz również pracować dodatkowo tylko 2 godziny dziennie 13:30 - 15:30. Jesteśmy elastyczni

• Stabilna pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

- Zatrudnienie OD ZARAZ

- Stawka 19 zł brutto za 1 godzinę

- PREMIA około 300 zł brutto (Dodatek 2 zł brutto do każdej godziny wypłacany w przypadku braku nieobecności) przy pracy 7 godzin dziennie od poniedziałku do piątku

- ZARABIAJ MIESIĘCZNIE OKOŁO 3000 zł BRUTTO Z PREMIĄ PRACUJĄC OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 7 GODZIN DZIENNIE (2700 zł brutto + premia około 300 zł brutto)

UWAGA

Masz możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia.

POLEĆ osobę do pracy, a jeśli przepracuje co najmniej 20 dni otrzymasz dodatkowo 250 złotych. Jeśli osoba ta przepracuje minimum 120 dni otrzymasz od nas kolejne 250 zł.

PAMIĘTAJ,

możesz polecić kilka osób, a dodatkowe wynagrodzenie otrzymasz za każdą taką osobę, która spełni powyższe warunki

• Elastyczność w wypłacie wynagrodzenia

• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
• Gotowość do pracy fizycznej
• Motywacja i zaangażowanie do pracy