Pracownik Magazynu 3800zł brutto/mc

WORK SERVICE S.A.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Work Express Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116), dla swojego renomowanego Klienta - firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Magazynu

Miejsce pracy: Gliwice, główna strefa ekonomiczna

Obowiązki:

  •  obsługa wózka widłowego;
  •  dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną;
  •  przepakowywanie komponentów;
  •  załadunek i rozładunek towaru.

Oferujemy:

  •  umowę o pracę tymczasową na pełny etat z możliwością przejścia pod firmę;
  •  praca w systemie III-zmianowym;
  •  atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię (ok. 20,50zł brutto/h), po 3 miesiącach podwyżka;
  •  stołówkę pracowniczą z dopłatami do posiłków (6zł dziennie dofinansowania);
  •  grupowe ubezpieczenie na życie;
  •  prywatną opiekę medyczną.

Wymagania:

  •  uprawnienia na wózki widłowe UDT - warunek konieczny;
  •  doświadczenie jako operator wózka widłowego (min. 6 miesięcy);
  •  dyspozycyjności.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.