Pracownik magazynu - 17 zł/h brutto - jedna zmiana

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:

  • wysoką stawkę 17 zł/godz. brutto oraz atrakcyjne premie miesięczne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:15
  • dla osób chętnych możliwe ekstra płatne nadgodziny
  • zawsze terminowe wynagrodzenie
  • szkolenie wdrażające przed podjęciem pracy

Zadania:

  • praca przy rozładunku i załadunku towaru (obuwie oraz akcesoria obuwnicze)
  • komisjonowanie towaru

Oczekiwania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • punktualność i odpowiedzialność
  • nie wymagamy doświadczenia w pracach magazynowych oraz wymagamy uprawnień na wózki widłowe!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj już dziś! Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod nr telefonu 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.