Pracownik magazynu - 14 zł brutto/Bielany Wrocławskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko :

Pracownik magazynu

Obowiązki
- kompletowanie zamówień magazynowych , pobieranie bądź odbieranie towarów,

- sortowanie towarów oraz wykładanie ich na półki,

- obsługa skanera,

Wymagania:
- motywacja do pracy - zaangażowanie w powierzone obowiązki,

Oferujemy
- pracę zmianową przez 4 dni w tygodniu (mozliwość wyboru jednego z 4 systemów pracy),

- wynagrodzenie 14 zł/brutto - plus do 15 % premii,

- cieply posiłek za 1 zł

- bezpłatny dojazd do pracy.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka