pracownik magazynowy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

 Dla naszego Klienta jednego z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych, pilnie poszukuje pilnie zmotywowanych, solidnych i doświadczonych osób:

Nr ref.: 30430
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Żary

Zakres obowiązków:

 - załadunek i rozładunek towaru na liniach produkcyjnych

- załadunek i rozładunek samochodów

- wykonywanie prac transportowych zgodnie z zamówieniem

Oczekiwania:

 - wykształcenie zawodowe lub średnie

- uprawnienia na wózki widłowe\

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

 - umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozowoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)