Pracownik magazynowy

Logart

Warszawa, Włochy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji. Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2, 1624/3, 1624/4.

Dla naszego klienta, producenta ekspozytorów, gablot, stojaków reklamowych, lidera na rynku polskim i europejskim, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Włochy, okolice P+R Al. Krakowska

Opis stanowiska pracy:

- Praca w godzinach 6:00-16:00 (lub 7.00-17.00) od poniedziałku do piątku (soboty pracujące dla chętnych)

- Transport i ustawianie ładunków na terenie magazynu

- Załadunki i rozładunki komponentów

- Umowa zlecenie

- Wynagrodzenie 11 zł brutto/ h

Wymagania:

- Uprawnienia na wózki widłowe

- Odpowiedzialność i chęć do pracy

- Dokładność

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
11PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji