LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0015836
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • przepakowywanie produktów,
  • przyjmowanie dostaw,
  • proste prace magazynowe,
  • transport wózkiem paletowym.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie;
  • dotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca zmianowa),
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Oferta:

  • zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę,
  • 2600 brutto + do 20% premii miesięcznej,
  • praca na pełny etat od pon. do pt. w godz. 6.00-14.00 i 14.00-22.00,
  • wczasy pod gruszą,
  • bezpłatny transport do pracy,
  • opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karty SODEXO na święta.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.