Opis stanowiska pracy

OLDAR GROUP SP. Z O.O. jedna z przodujących firm sektora spożywczego, w związku w ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Sokołów (pow. pruszkowski)

Oczekiwania:

  • znajomość obsługi komputera
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, sumienność
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi wysokiego składowania

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość gospodarki magazynowej

Podstawowe obowiązki:

  • przyjmowanie towaru, opakowań, palet
  • rozlokowywanie towaru na regałach wysokiego składowania
  • wprowadzanie zamówień
  • kompletacja zleceń
  • praca w systemie WMS z użyciem skanerów
  • utrzymywanie magazynów w należytym stanie sanitarnym, technicznym
  • wystawianie dokumentów magazynowych

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia w zakresie obowiązujących standardów w firmie
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Ferma OLDAR powstała w 1990 roku. Początkowo siedziba firmy mieśc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie