Dla Naszego klienta, lidera branży logistycznej poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy tymczasowej na stanowisko:

pracownik magazynowy - Kobiety i mężczyźni

miejsce pracy - OŁTARZEW

Poszukujesz aktualnie pracy?
Jesteś otwarty na nowe wyzwania, pozytywnie nastawiony do świata, lubisz pracować w zespole?

A dodatkowo cechuje Cię sumienność, dokładność i zaangażowanie?

Znajdź pracę z Randstad !!!

Jesteśmy wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.(nr licencji 47).

pracownik magazynowy

Nr ref.: 38665
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Sochaczew

Zakres obowiązków:
  • praca ze skanerem - kompletacja zamówień
  • przygotowywanie asortymentu do wysyłki
  • oklejanie elementów do wysyłki
  • czyszczenie i testowanie sprzętu

Oczekiwania:
  • motywacja i zaangażowanie w pracę
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany

Oferta:
  • praca dla lidera z branży telekomunikacyjnej
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz wolne weekendy i święta.
  • umowę o pracę (ZUS, urlop itp.)
  • wynagrodzenie godzinowe
  • możliwość przejścia na stałe do organizacji
  • zorganizowany dojazd z Sochaczewa i Teresina

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)