Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

  Dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko

pracownik magazynowy

Nr ref.: 25298
Praca stała
Lokalizacja: Płońsk

Zakres obowiązków:

  • przyjęcie i kontrola dostaw
  • prawidłowe pobranie towaru z magazynu w oparciu o listę pobrań
  • przygotowanie i kontrola wysyłki
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • odnowa urządzeń telekomunikacyjnych w oparciu o szczegółowe instrukcje
  • weryfikacja zawartości zwróconych przesyłek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • gotowość dojazdu do Ołtarzewa koło Ożarowa Mazowieckiego
  • duża motywacja do pracy
  • podstawowa obsługa komputera
  • doświadczenie w pracach magazynowych będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • umowę o pracę (ZUS, urlop itp.)
  • pracę na pełen etat (8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku)
  • stabilne zatrudnienie (praca docelowo na stałę)
  • opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy
  • stawkę godzinową 12 zł brutto/h
  • oferujemy również pracę dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
  • zorganizowany dojazd na trasie Płońsk - Ołtarzew

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)