Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej wpis do ewidencji Agencji Zatrudnienia nr 491 oferta pracy tymczasowej, zatrudni na stanowisko:

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Magazyn Piotrków Tryb./ woj. łódzkie

Zadania:
- obsługa wózka widłowego,
- załadunek i rozładunek palet,
- kompletacja towaru,
- praca w niskiej temperaturze w ocieplanej odzieży ochronnej.

Wymagania

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe (w przypadku braku – możliwość zorganizowania kursu),
- książeczka sanepid – aktualna,
- doświadczenie na ww. stanowisku – mile widziane.

Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- pracę w firmie będącej liderem operacji logistycznych,
- możliwość pracy na tę samą zmianę, w przypadku większej grupy osób.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne