WYG HR Consulting Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Dla Naszego klienta, lidera z branży metalurgicznej poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy : Wieruchów k. Ożarowa Mazowieckieg

Obowiązki:

• załadunek i rozładunek towaru

• przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu według dokumentacji magazynowej

• kontrola jakościowa i ilościowa dostaw

• kompletacja zamówień

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

• umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność (praca 3‐zmianowa)

Pracodawca oferuje:

• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

• wynagrodzenie 13 zł brutto , 14 zł po 2 miesiącach

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

• możliwość przyuczenia.