Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej wpis do ewidencji Agencji Zatrudnienia nr 491 oferta pracy tymczasowej, zatrudni na stanowisko:

Pracownik magazynowy – ZAPEWNIAMY TRANSPORT !!!

Zadania:
• wykonywanie czynności kompletacji zamówień,
• załadunek i rozładunek towarów,
• pakowanie i przepakowywanie,
• przygotowanie towarów do wysyłki zgodnie ze specyfikacją,
• zapewnianie właściwego obiegu dokumentacji magazynowej,
• obsługa wózka widłowego.

Wymagania

• uprawnienia do obsługi wózków widłowych (jezdniowych) - MILE WIDZIANE,
• książeczka sanepid – aktualna,
• doświadczenie na ww. stanowisku – mile widziane.

Oferujemy:
• pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• pracę w systemie 3 zmianowym,
• wynagrodzenie w/g stawki godzinowej 10,50 zł za h,
• oferta dotyczy pracy tymczasowej.
• ZORGANIZOWANY BEZPŁATNY DOJAZD DO PRACY: BĘDZIN

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne