Pracownik magazynowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna;
  • Kompletowanie zamówień, utrzymywanie porządku na magazynie;
  • Rozładunek/załadunek samochodów ciężarowych
  • Praca w systemie 2-zmianowym.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy od zaraz do 30.11;
  • Dyspozycyjność do pracy w godz. 7-15 lub 8-16 lub 9-17;
  • Dobra kondycja i siła fizyczna;
  • Motywacja do pracy, odpowiedzialność, punktualność.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Pracę na sezon.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Adecco - Agencja Zatrudnienia nr 364

Numer referencyjny: MGBW /LUB/2016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.