Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI

  • obsługa suwnicy z poziomu roboczego
  • układanie metalowych elementów na maszynie i przygotowywanie opakowań zbiorczych
  • załadunek samochodów dostawczych wyprodukowanymi elementami metalowymi
  • inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA

  • uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego
  • sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

OFERUJEMY

  • praca w systemie jednozmianowym (6:30-14:30) od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w wysokości 14 zł brutto
  • możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.