Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Gniezno

Zadania:

- porządkowanie, sortowanie, składanie odzieży,
- przygotowanie paczek do wysyłki.

Czego oczekujemy:

- dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym w pełnym wymiarze czasu pracy,
- umiejętność pracy w grupie,
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy stojącej i chodzącej

Oferujemy:

- umowę o pracę po okresie próbnym w ramach umowy zlecenie,
- możliwość podjęcia długotrwałej współpracy,
- DARMOWY dojazd pracowniczy z wielu lokalizacji (m.in. Kościan,Jarocin,Konin,Gniezno,Trzemeszno,Opalenica,Grodzisk Wlkp., Śmigiel, Września, Słupca, Czempiń, Stęszew) !
- Pracę dla Pań i dla Panów

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE!
-stawka podstawowa 14,50-15,50 brutto/h
-plus premie w wysokości do 2zł/h,

Zatrudnienie od zaraz!
PRACA W MIEJSCOWOŚCI GĄDKI POD POZANIEM
Zadzwoń lub wyślij sms o treści: PRACA GĄDKI na numer 723 390 081 oddzwonimy! :)

Numer referencyjny: HNM/01/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.