Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Kompletacja towaru
  • Prace magazynowe

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Chęci do pracy i samodoskonalenia
  • Aktualnie Praca w magazynie w Gliwicach
  • Praca dla Kobiet i Mężczyzn

Oferujemy:

  • Długookresowa i stabilna praca w ramach umowy cywilno-prawnej
  • Wynagrodzenie zależne od wyników w pracy (cztery przedziały płacowe od 11,35 zł aż do 25,68 zł za godzinę)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózka widłowego

Prezentacja firmy

Vital Logistics sp. z o.o. posiada siedzibę w Gliwicach. Przedsiębiorstw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka, Praca Inne, Praca Praca dla studenta