pracownik magazynowy - Zielona Góra - od zaraz

HRBC GROUP SP. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: Zielona Góra

Poszukuję osobę zainteresowanej pracą dodatkową w dniach 22.06-26.06, praca w okresie jednego tygodnia.

Zadania:

Praca na magazynie lub sklepie, przygotowanie do wysyłki produktów
Przyjmowanie dostaw, skręcanie mebli
Pakowanie, sortowanie, konfekcjonowanie, etykietowanie

Wymagania:

Silna motywacja do pracy
Zaangażowanie
Gotowość do pracy w godzinach: 9-17 lub 10-18

Oferujemy:

Umowa zlecenie, stawka 17 zł brutto/h
Terminowa wypłata wynagrodzenia
Kompleksowa obsługa naszego konsultanta
Możliwość współpracy z naszą agencją przy innych projektach

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, lub kontakt 535135900

Przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych pozyskanych w trakcie procesu rekrutacyjnego jest HRBC Group Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Pełną informacje o przetwarzaniu danych osobowych, znajdą Państwo na stronie internetowej www.interimax.com w zakładce Polityka Prywatności.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
22.06-26.06.2020
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
17PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy