Pracownik magazynowy z uprawnieniami na wózki

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
- operowanie wózkiem widłowym
- foliowanie palet
- układanie towaru na paletach
- załadunek /rozładunek kontenerów
- praca ze skanerem lub komputerem

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- dyspozycyjność
- chęć podjęcia pracy

Lokalizacja 1 - Gdańsk, Ul. Bysewska
- praca w systemie 2 zmianowym: 6:00-14:00 ,14:00 - 22:00
- umowa o pracę
- 2800 zł/ brutto miesięcznie + premia uznaniowa 300 zł + dodatki za pracę w godz. nocnych lub nadgodzinach

Lokalizacja 2 Gdańsk, Ul. Magnacka
- Praca w godzinach 1:00 - 9:00 rano
- 2750 zł/brutto miesięcznie + 200 zł premia za brak absencji + 210 zł karta przedpłacona Edenred

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.