Pracownik Magazynowy (z uprawnieniami na wózki widłowe)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Skawina

Zakres obowiązków:

-wszelkie prace na magazynie

-załadunek i rozładunek elementów

-praca na wózku widłowym

Oferujemy:

-Początkowo umowę o pracę tymczasową później możliwość stałego zatrudnienia
-Bezpłatny dojazd do pracy z kilkunastu okolicznych miejscowości -busy pracownicze,

-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

-Praca po 8 h dziennie, 40 h tygodniowo, system 3 zmianowy 4-brygadowy

-Dyspozycyjność przez wszystkie dni tygodnia -system 4 brygadowy , osoby uczące się nie będą brane pod uwagę

-Certyfikat potwierdzający zdolność do prowadzenia wózków widłowych

-Doświadczenie na podobnym stanowisku !

-Wykształcenie zawodowe lub średnie (ukończone)

-Dobra kondycja: zręczność i brak problemów zdrowotnych

-Zorientowanie na rezultat i najwyższą jakość wykonywanej pracy

-Znajomość obsługi komputera min.w stopniu podstawowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.