Pracownik magazynowy z kategorią C (zbieranie zamówień)

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy z prawem jazdy kategorii C (zbieranie zamówień)
JS/OPWWC/04/2014

Obowiązki:

- Obsługa wózka widłowego unoszącego

- Podstawianie samochodu do załadunku / rozładunku

- Kompletacja zamówień - WĄSKI ASORTYMENT

- Utrzymanie porządku w miejscu pracy

- Udział w inwentaryzacjach magazynu (liczenie towaru)

oferujemy:

- Umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy

- Atrakcyjne wynagrodzenie + motywacyjny system premiowy

- Możliwość dostosowania harmonogramu czasu pracy do planu zajęć studentów dziennych i zaocznych

- Szkolenie dla nowo zatrudnionych pracowników
opis dodatkowy:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z zaznaczeniem numeru referencyjnego w tytule maila: nr ref. JS/OPWWC/04/2014
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest OTTO Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

- Uprawnienia na wózki widłowe unoszące- warunek konieczny
- prawo jazdy kat 'C'
- Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Aktualne psychotesty
- Dyspozycyjność od zaraz (praca w systemie 3-zmianowym)
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Umiejętność sprawnego i bezbłędnego liczenia
- Odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.