Opis stanowiska pracy

Transline Group to utytułowana agencja zatrudnienia, powstała w 1989 roku w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy laureatem nagrody „Best Industrial Agency of the Year 2010”, „Best Outsourced Solution 2012” oraz „Best Agency of the Year 2014” przyznawanej przez The Recruiter Magazine a w roku 2013 otrzymaliśmy tytuł „Innovator of the Year 2013” na Halifax Courier Business Awards.

Jako jeden z liderów w branży rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii zaopatrujemy 66 lokalizacji w ponad 10 tysięcy pracowników! Jesteśmy dynamicznie rosnącym liderem z branży przemysłowej z obrotem sięgającym £100 mln w roku 2013!

Aktualnie poszukujemy osób dla naszych prestiżowych klientów w Wielkiej Brytanii na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

WIELKA BRYTANIA

Od kandydatów wymagamy:

nie wymagamy doświadczenia na ww. stanowisku

znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (z każdym kandydatem przeprowadzamy rozmowę sprawdzającą stopień znajomości języka)

Kandydatom oferujemy:

• interesującą pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku

• ofertę pracy tymczasowej

• pomoc przy relokacji

• stawkę godzinową w wysokości £6,31 - £9,18 za godzinę, w zależności od lokalizacji

• wsparcie koordynatorów w Polsce i Wielkiej Brytanii

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV*:

*z dopiskiem:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie

z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

An Industrial recruitment firm established in 1989<br/><br/> One ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne