Pracownik magazynowy - Sklep internetowy

Eco Life s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Eco Life jest prężnie rozwijającą się firmą handlową. Specjalizujemy się w sprzedąży stacjonarnej i internetowej, ekologicznych i naturalnych produktów spożywczych oraz produktów dla dzieci i niemowląt. Poszukujemy pracownika na stanowisko pracownika magazynu.
Miejsce pracy: Warszawa (Żoliborz) - blisko Pl. Wilsona
  • kompletowanie zamówień i pakowanie paczek,
  • przyjmowanie dostaw,
  • wyszukiwanie produktów na magazynie,
  • utrzymywanie porządku,
  • wystawianie paragonów i listów przeowozowych,
  • kontrola i zamawianie artykułów magazynowych (kartony, taśmy itp).

Oferujem

  • Możliwość rozwoju
  • Dobre warunki pracy i fajną atmosferę

Informacje dodatkowe:

Osobyzainteresowane prosimy przesyłać CV. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
  • Dyspozycyjności pn-pt w godzinach 9 - 17,
  • Sumienność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Windows).
Mile widziane
  • Znajomość branży spożywczej, zwłaszcza produktów ekologicznych,
  • Znajomość branży artykułów dla dzieci,
  • Znajomość obsługi programu magazynowo księgowego (np: Wf-Mag, Subiekt).

Prezentacja firmy

ECO LIFE, to młoda firma założona przez młodych ludzi. Proszę nie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie