Opis stanowiska pracy

  • rozładunek i załadunek aut ciężarowych
  • przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym
  • ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania przy użyciu skanerów
  • dostarczanie materiałów i opakowań na produkcję
  • obsługa recyclingu : sortowanie opakowań, mycie koszy opakowaniowych
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • udział w inwentaryzacjach
  • współudział w projektach usprawniających

Wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez UDT - warunek konieczny
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność sprawnego operowania wózkiem widłowym, w tym wózkiem wysokiego składowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań
  • gotowość do pracy zmianowej

Prezentacja firmy

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla naj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Logistyka