Pracownik magazynowy - praca w Niemczech

OTTO Work Force

Łódź, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łódź

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.  Obecnie, dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Opis stanowiska:

- Prace magazynowe

- Prace na dziale zwrotów i komisjonowaniu

Wymagania:

- Chęć do pracy i zaangażowanie

- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

- Dbałość o porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

- Umowę oddelegowania A1

- Polskojęzyczną opiekę w Niemczech

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

- Możliwość wyjazdu ze znajomymi i w parach

- Zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.