Pracownik magazynowy - praca dla par - BEZ JĘZYKA!

Sedulus Sp. z o.o.

Großbeeren, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Großbeeren, Niemcy

Opis stanowiska

  • Nieskomplikowane prace magazynowe
  • Komisjonowanie za pomocą skanera
  • Przygotowanie zwrotów różnych artykułów odzieżowych, np. obuwia, dodatków
  • Skanowanie paczek

Wymagania stanowiska

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany
  • Sumienność i odpowiedzialny stosunek do pracy
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra kondycja fizyczna mile widziana z uwagi na wielkość magazynu
  • Mile widziane pary

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 10,20 euro brutto / godzinę
  • Praca na czas określony na cały etat
  • Zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)
  • Zagwarantowany transport do pracy
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Darmowe ubranie robocze
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.