Dla naszego Klienta, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik magazynowy/OWW

Nr ref.: 40618
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za prawidłową i sprawną realizację zadań związanych z przeładunkiem i magazynowaniem towarów
  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego przepływu towaru przez magazyn
  • prowadzenie zgodności ilościowej i jakościowej przyjmowanych oraz wydawanych towarów
  • prawidłowe stosowanie urządzeń oraz sprzętu zgodnie z ich funkcją oraz przeznaczeniem

Oczekiwania:
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy
  • uprawnienia na kierowanie wózkiem widłowym

Oferta:
  • współpraca w ramach umowy o pracę
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - 2350 netto
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • miła atmosfera w pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)