Pracownik Magazynowy - Operator Wózka

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service Sp. z o.o. agencja zatrudnienia (cert.2360)
Aktualnie dla naszego klienta firmy branży produkcyjnej poszukujemy
kandydata/kandydatki na stanowisko:

Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego

Kod ref. PMOWW/CZ/14

Miejsce pracy: Czeladź (woj. śląskie)

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna min. rozładunek i załadunek asortymentu, alokację asortymentu na magazynie, przyjmowanie, wydawanie i kontrola asortymentu zgodnie z załączoną dokumentacją, prace porządkowe

Oferta pracy tymczasowej z możliwością długofalowej współpracy.
Jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób niepełnoprawnych.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok;
- doświadczenie w płynnej obsłudze wózka widłowego;
- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych;
- aktualne badania psychotechniczne;
- aktualne badania sanepidowskie;
- znajomość dokumentacji magazynowej;
- znajomość obsługi komputera;

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców