Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Widłowego

Work Service Express.

Liszki, małopolskie

Miejsce pracy: Liszki

Opis stanowiska pracy:

- Rozładunek oraz załadunek samochodów zgodnie z dokumentacją transportową

- Przyjęcie oraz wydanie towaru na/ z magazynu z użyciem skanera

- Dbałość o powierzony sprzęt oraz przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:

- Uprawnienia na wózki widłowe

- Książeczka SANEPID

- Gotowość do pracy na zmiany oraz w porze nocnej (praca 5 dni w tygodniu)

- Zaangażowanie i motywacja do pracy

- Doświadczenie w pracy na magazynie

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Pracę na pełen etat

- Możliwość pracy także na 1/2 etatu (w godzinach wczesno-porannych bądź późnych godzinach wieczornych)

- Wynagrodzenie na poziomie ok. 2100,00 zł brutto podstawy + 25% premii na okresie próbnym.

- Stabilne zatrudnienie z możliwościa przejęcia przez Klienta

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.