Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego niskiego składu Mysłowice ze stawką 14zł brutto/.h

Work Service Express.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

OPIS STANOWISKA

• Załadunek i rozładunek towaru
• Obsługa wózka widłowego niskiego składu
• Praca ze skanerem
• Pozostałe prace magazynowe

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat z możliwością z możliwością zatrudnienia bezpośrednio ood pracodawcą użytkownykiem po pozytywnej rekomendacji/ocenie kierownika
• Pracę w systemie zmianowym
• Profesjonalne przeszkolenie
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 14zł brutto/h
• Atrakcyjny system premiowy (100-500zł uzależniony od produktywności pracownika, braku absencji, zaangażowania etc.)
• Dodatki socjalne: ''wczasy pod gruszą'', bony na święta
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
• Książeczka sanepidowska
• Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.