Gi Group Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy na sezon

Miejsce pracy: Ołtarzew, Ożarów Mazowiecki, Duchnice, Pruszków, Piastów, Błonie, Borzęcin, Płochocin

Zadania:

  • Praca na magazynie z zabawkami
  • Rozładunki dostaw
  • Przygotowywanie i kompletacja zamówień
  • Kontrola jakościowa towaru
  • Inne prace magazynowe

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Chęć i motywacja do pracy
  • Dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
  • Mile widziany status studenta
  • Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:

  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku po 8 godzin w godzinach 6-14 oraz 9-17
  • W sezonie (październik-listopad) praca w godzinach 6-14, 14-22
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie do końca listopada, z możliwością pozostania na stałe i przejścia na umowę o pracę
  • Stawkę godzinową 17 zł brutto plus premie do 300 zł brutto
  • Pracę w miłej i profesjonalnej atmosferze
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Miejsce pracy: Ołtarzew, ul. Południowa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.