Pracownik magazynowy/ Magazynier

Eu-People Polska Sp. z o.o.

Holandia, Heerlen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Data wygaśnięcia: 2018-07-05

Liczba wakatów: 10

Regiony: Holandia HEERLEN

EU-PEOPLE, poszukuje PRACOWNIKOW MAGAZYNOWYCH do pracy w centrum logistycznym w Heerlen/Limburgia.

Firma zajmuje sie dystrybucja wyrobow medycznych.

Praca polega na zbieraniu zamowien lub na pracach ogolno magazynowych tj. pakowanie, rozladunek, zaladunek, metkowanie itp.

Start: Poniedzialek 11-06-2018

WYMAGAMY:

  • Doswiadczenie w pracy na magazynie (mile widziane doswiadczenie jako order picker)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjnosci - maksymalny czas trwania umowy to 78 tygodni
  • Jezyka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym

*Mile widziany prywatny kwaterunek w okolicy Heerlen

OFERUJEMY:

  • Laczna stawka € 11,89 brutto/godzine (+21 r.z.); (stawka podstawowa 10,03 +dodatek wakacyjny 0,81 oraz urlopowy 1,05)
  • Tygodniowe wyplaty na konto bankowe
  • Ubezpieczenie zdrowotne bez ryzyka wlasnego
  • Zakwaterowanie w Susteren oraz transport do pracy

ZAREJESTRUJ SIE i dolacz CV po angielsku.

Zapytaj o szczegoly oferty:+48 77 453 76 00; 0031 627 743 434

Nasze biuro otwarte jest od poniedzialku do piatku, od 8:30 do 17:30.

JESTESMY AGENCJA, KTOREJ MOZESZ ZAUFAC!

Numer Rejestru: 6094 Praca tymczasowa

Prezentacja firmy

Jako rzetelna agencja pośrednictwa pracy w branży logistycznej i produkc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Inne