Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik Magazynowy/ Magazynier - Praca od zaraz!

Miejsce pracy: Smolec, Kąty Wrocławskie, Pietrzykowice, Nowa Wieś Wrocławska

Aktualnie dla naszego Klienta w firmie z branży spożywczej, poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: OWW/WRC/2015

Miejsce pracy: Smolec (możliwość dojazdu komunikacją podmiejską z Wrocławia i Kątów Wrocławskich)

Zakres obowiązków:

- kompletowanie i przyjmowanie towaru

- segregowanie produktów

- dbałość o stan materiałów

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - mile widziana
- zaangażowanie i motywacja do pracy

- dyspozycyjność do pracy  trzyzmianowej

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie 2450 zł/ m-c brutto + 30% premii, po 3 m-c możliwość podwyższenia wynagrodzenia do 2600-2900zł/m-c brutto

- możliwość dojazdu autobusem z Wrocławia 507 lub 577 bądz pociągiem

- pracę w renomowanej firmie

- pełny etat

- zatrudnienie od zaraz !

- możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością zatrudniania stałego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.