Pracownik magazynowy - Łódź Olechów

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
- kompletacja zamówień wg listy
- dostarczanie zamówień na odpowiednią strefę
- praca za pomocą paleciaków

Wymagania:
- chęć i motywacja do pracy
- motywacja do długofalowej współpracy
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- pracę w systemie 4-brygadowym
- atrakcyjne warunki finansowe
- możliwość szybkiego przejęcia przez Pracodawcę Użytkownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: