Pracownik magazynowy - lekka praca!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Sady, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Sady

Nie zapewniamy dojazdu!

Twoje zadania na stanowisku:

  • praca przy rozładunku i załadunku transportu;
  • weryfikacja i skanowanie paczek;
  • prace magazynowe.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • stawkę godzinową 16,90 zł brutto;
  • darmowe posiłki - śniadanie na zmianie dziennej i obiad na popołudniowej;
  • płatne nadgodziny,
  • dodatkowo do 20% premii (frekwencyjno-wynikowej)
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • elastyczny wymiar czasu pracy (12-20, 14-20, 13-21, 15-21, 16-20)
  • bogaty pakiet socjalny - wczasy pod gruszą, nagrody, bony, upominki,
  • pracę od zaraz, z szybką możliwością przejęcia.

Wymagamy od Ciebie:

  • chęci i motywacji do pracy;
  • chęci do długotrwałej współpracy;
  • zaświadczenia o niekaralności;
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy (nie jest to warunek konieczny - możliwość zrobienia uprawnień wewnętrznych).

Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Osoby zainteresowane prosimy o pilną aplikację lub kontakt 723 390 081.

Numer referencyjny: PM/06/2018/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.