Pracownik Magazynowy - kobiety i mężczyźni

Randstad Polska Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

 Randstad Polska licencja nr 47  Sp. z o.o. jest liderem na rynku polskim

 Dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko

Nr ref.: 31029
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Błonie

Zakres obowiązków:
  • przyjęcie i kontrola dostaw
  • prawidłowe pobranie towaru z magazynu w oparciu o listę pobrań
  • przygotowanie i kontrola wysyłki
  • monitorowanie stanów magazynowych
  • odnowa urządzeń telekomunikacyjnych w oparciu o szczegółowe instrukcje

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym)
  • duża motywacja do pracy
  • podstawowa obsługa komputera
  • doświadczenie w pracach magazynowych

Oferta:

  • umowę o pracę tymczasową (ZUS, urlop itp.)
  • pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie, docelowo na stałe
  • opiekę konsultanta na terenie zakładu pracy
  • stawkę godzinową 12zł brutto
  • oferujemy również pracę dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w magazynie Showcase
  • zorganizowany dojazd busem

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)