Pracownik magazynowy- Błonie

Biznes Partner Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
pracownik magazynowy.

Obowiązki:

-Kompletowanie kosmetyków,
-pakowanie produktów z półek regałowych,
-prace magazynowe,
-obsługa skanera.

Wymagania

- możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy
- gotowość do wykonywania pracy fizycznej w systemie zmianowym
-rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac

CV prosimy przesyłać przez serwis z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne