Magazynier / Pracownik Administracyjny - Gomal.pl

The Cats

Warszawa, mazowieckie

The Cats

Szukamy pracownika do sklepu internetowego Gomal.pl, zajmującego się handlem sprzętem AGD. Jesteśmy małą, rodzinną firmą z miłą atmosferą pracy, na rynku już od 9 lat. Współpracujemy bezpośrednio z dystrybutorami i producentami markowych urządzeń. Oferujemy pomoc w wyborze produktów.

ZADANIA:
- obsługa zamówień, przygotowywanie dokumentów sprzedażowych dla klientów (faktury, paragony, dowody dostawy), dostawców oraz firm logistycznych (listy przewozowe),
- prowadzenie właściwego stanu zapasów i ich ewidencja w systemie informatycznym,
- pakowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki,
- przyjęcia i rozchody magazynowe w programie Subiekt,
- przyjmowanie produktów do magazynu od dostawców i firm transportowych,
- wydawanie produktów z magazynu klientom oraz firmom transportowym,
- przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji,
- podstawowa kontrola jakości,
- dbanie i zaprowadzanie ładu organizacyjnego w magazynie oraz biurze i jego okolicy, w tym drobne prace gospodarcze oraz porządkowe.

W zależności od chęci rozwoju:
- komunikacja mailowa i telefoniczna z klientami,
- wsparcie przy działaniach marketingowych (jak np. prowadzenie fanpage firmy na Facebooku, przygotowywanie i wysyłka newsletterów) i sprzedażowych,
- poznanie branży i produktów, wsparcie przy doradztwie klientom.

OFERUJEMY:
- stabilne, długoterminowe zatrudnienie,
- miłą, rodzinną atmosferę pracy,
- elastyczność – możliwość pracy na cały lub część etatu,
- pracę w rozwijającej się firmie,
- pracę na terenie Warszawy,
- możliwości rozwoju, zdobywania nowych umiejętności i wiedzy o branży oraz w obszarach sprzedaży i marketingu.

OCZEKIWANIA:
- znajomość obsługi komputera, MS Office i poczty elektronicznej,
- dobra organizacja pracy, dokładne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
- sumienność, samodzielność i odpowiedzialność,
- zaangażowanie i chęć uczenia się,
- mile widziane: doświadczenie w pracy administracyjnej, obsługi programów sprzedażowych typu Subiekt, kasy fiskalnej,
- mile widziani studenci.

Marketing i Internet to nasza pasja. W rodzinnej atmosferze od 10 lat pomagamy firmom ...

Rozwiń