Pracownik magazyniera Kajetany Nadarzyn Janki Magdalenka Lesznowola OD ZARAZ

OTTO Work Force

Nadarzyn Janki Kajetany Magdalenka Lesznowola, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Nadarzyn Janki Kajetany Magdalenka Lesznowola

Agencja Pośrednictwa Pracy OTTO POLSKA dla swojego klienta poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Miejsce pracy: Kajetany

Zadania na stanowisku:

- utrzymanie porządku na miejscu pracy
- kompletacja zamówień
- rozładunek / załadunek dostaw
- obsługa skanera
- prace zlecone
- magazyn z częściami samochodowymi

Wymagania:

- chęć długofalowej współpracy
- mile widziane osoby z uprawnieniami na wózek widłowy
- energiczność i obowiązkowość

Oferujemy:

- w początkowej fazie współpracy umowę zlecenie ze stawką podstawową oraz premiami (ok 2200 zł miesięcznie)
- dla dobrych pracowników umowa o pracę
- pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (w chwilach większych zamówień również soboty, niedziele PŁATNE DODATKOWO)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.