Pracownik lokalu gastronomicznego Lunch Bar/ Obsługa Klienta

U Jędrusia Sp. z o.o.

Kraków Centrum, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• obsługa Klienta w lokalu gastronomicznym
• serwowanie posiłków i obsługa kasy fiskalnej,
• dbanie o czystość w miejscu pracy.
• Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydata:

• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
• doświadczenie na powyższym stanowisku - mile widziane,
• wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Aktualnie firma U Jędrusia to jeden z największych i najbardziej znanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
docelowo praca na stałe
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie