Pracownik logistyki wewnętrznej

Work Service Express.

Krzeszowice, małopolskie

Miejsce pracy: Krzeszowice

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

W związku z projektem rekrutacyjnym, realizowanym dla naszego Klienta, prestiżowej firmy z branży elektronicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK LOGISTYKI WEWNĘTRZNEJ

Miejsce pracy: Zabierzów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Wykonywanie zamówień wewnętrznych na materiały niezbędne do bieżącej produkcji
- Rozlokowanie materiałów w wyznaczone miejsca na hali produkcyjnej
- Przenoszenie komponentów
- Obsługa akumulatorowego podnośnikowego wózka widłowego z dyszlem
- Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (możliwa praca w soboty)

CZEGO OCZEKUJEMY?

- Dyspozycyjności do pracy w systemie II lub III zmianowym - praca na III zmiany z dodatkiem 300 zł brutto do wyngrodzenia
- Umiejętność obsługi komputera,
- Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- Komunikatywność, samodyscyplina
- Wykształcenie średnie

CO OFERUJEMY?

- Umowę o pracę tymczasową
- Bonus finansowy na wakacje oraz święta bożonarodzeniowe
- Szkolenia z obsługi akumulatorowego podnośnikowego wózka widłowego
- Wynagrodzenie na poziomie 3055 zł brutto/mies. na okresie próbnym
- Benefity: Luxmed dla pracowników z możliwością poszerzenia pakietu o rodzinę, Multisport, szkolenia wstępne, nagrody za pomysły kaizen

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.