Pracownik logistyczny - Magazyn farmaceutyczny

Timing Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

Czy potrzebny Ci ZASTRZYK nowej energii/gotówki? Lubisz dbać o swoje zdrowie, chcesz realizować zamówienia farmaceutyczne i dostawać bonus co drugi tydzień? Razem z nami 25 lutego zacznij swoją przygodę w Venlo w Holandii w magazynie farmaceutycznym

Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie i pracować w młodym zespole w czystym, nieskazitelnym środowisku - Aplikuj!

Ciekawy? Aplikuj! Zadzwoń, a wszystko Ci wyjaśnimy!

#TwojaPracaMaZnaczenie

#BadzDumnyZTegoCoRobisz

Do twoich obowiązków będzie należało:

• zbieranie zamówień,

• pakowanie leków

• pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki,

• przepakowywanie oraz rozpakowywanie towarów farmaceutycznych,

Oczekujemy:

• komunikatywnej znajomość języka niemieckiego

• prawo jazdy będzie dla nas dużym plusem

Zapewniamy:

• stawka 9,50 euro na start + dodatki

• praca na dwie zmiany

• co drugi tydzień premia w wysokości 50 euro

• zakwaterowanie

• dojazd do pracy samochodami służbowymi

• opiekę polskich koordynatorów

• dla osób mieszkających prywatnie zwrot kosztów dojazdów do pracy

• pracę w przyjaznym zespole

• czyste środowisko pracy

• stabilną pracę i pewne godziny

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie