PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ, PRACOWNIK MAGAZYNU

STYLER

Dziekanowice k., Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Styler sp. j. to wyspecjalizowany producent wyrobów dekoracji ściennych, budujący silną pozycję w wybranych segmentach rynku polskiego i zagranicznego.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

- PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ

- PRACOWNIK MAGAZYNU

Obowiązki:

  • przygotowanie elementów do produkcji,
  • praca na linii produkcyjnej;
  • utrzymanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy;
  • rozładunek i załadunek towarów;
  • weryfikacja przyjmowanych towarów;
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • utrzymanie czystości oraz porządku na magazynie

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym lub magazynowym
  • zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Styler sp.j to wyspecjalizowany producent dekoracji ściennych, bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji