PRACOWNIK LINII - MSZCZONÓW z bezpłatnym dojazdem

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Mszczonów, mazowieckie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Mszczonów

Zadania:
• pakowanie i składanie elementów promocyjnych
• etykietowanie
• przepakowywanie
• sortowanie

Oferujemy:
• umowę zlecenie
• pracę w systemie zmianowym
• stawkę godzinową 10.42 zł brutto
• bezpłatny dojazd do miejsca pracy ze Skierniewic / Rawy Maz. / Żyrardowa

Wymagania:
• dokładność
• sumienność
• zdolności manualne
• aktualna książeczka sanepidu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: