Pracownik linii lakierowania proszkowego - Wysokie zarobki /praca od zaraz

OTTO Work Force

Reńska Wieś, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Reńska Wieś

Obecnie dla naszego Klienta będącego światowym liderem w zakresie systemów ogrodzeniowych, kontroli dostępu oraz zintegrowanych rozwiązań zabezpieczających poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik linii lakierowania proszkowego

Region: Opolskie

Nr. Ref. SM/PLLBEF/09/2016

Opis stanowiska

Operator linii lakierowania proszkowego:

  • Przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania
  • Lakierowanie dużych i małych elementów
  • Monitorowanie przebiegu procesu
  • Kontrola jakości polakierowanego elementu
  • Dbanie o porządek miejsca pracy

Wymagania

Wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Motywacja, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Doświadczenie jako lakiernik proszkowy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Bardzo atrakcyjne warunki finansowe + Premie miesięczne i roczne
  • Dodatkowo płatne nadgodziny
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie
  • Miłą atmosferę pracy

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.