Pracownik linii kas 18zł/h

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

lokalizacja: św. Antoniego, Swadzim

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową 18zł/h
- grafik ustalany z Kierownikiem sklepu na podstawi dyspozycyjności
- umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSEM
- wynagrodzenie w formie tygodniowej w każdy piątek, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)
- wypłata za okres 1-16.12.2018 do 21.12.2018 przed ŚWIĘTAMI!
-dyspozycyjność od zaraz

Obowiązki:
– organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne funkcjonowanie
sklepu,
– realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,

Wymagania:
-aktualna książeczka sanepid + orzeczenie
- dyspozycyjność do pracy od zaraz
- gotowość do pracy w godzinach porannych i/lub popołudniowych

ZAPRASZAMY OSOBIŚCIE- Agencja Pracy FallWork, ul. Towarowa 35 , piętro 5, budynek DELTA na przeciwko PKP, galerii Avenida - POZNAŃ

tel: 790-790-544

*Zatrudniamy również obcokrajowców posiadających wizę 09 oraz status studenta dziennego lub kartę polaka.

Затруднюємо також іноземців, які мають візу тип 09 та статус студента стаціонару або Карту поляка.
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa APT nr 6321 W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Proszę o dołączanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobacowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uachylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. AgencjaPracyFallwork6231